Novinky
17.04.2017
VÝUKOVÉ KRABIČKY DO MATEMATIKY
Novinka v nabídce! V těchto krabičkách naleznete vše, co můžete využít při procvičování vybraných témat (celá čísla, desetinná čísla, zlomky, procenta... číst celé
17.04.2017
VÝUKOVÉ KRABIČKY DO CHEMIE
Novinka v nabídce! V těchto krabičkách naleznete vše, co můžete využít při procvičování vybraných témat (chemické prvky, názvosloví, uhlovodíky a deri... číst celé
17.11.2016
Magnetické periodické tabulky
Veškeré magnetické tabulky do chemie (včetně DUO verzí, koukněte kliknutím ZDE ) lze nyní graficky upravit podle Vás...Nechcete mít na nich obrázky, p... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Fandí nám

Partneři

NajduZboží.cz

 1. Úvod
 2. MATEMATIKA
 3. Distanční výuka
 4. Celá čísla nejen on-line

Celá čísla nejen on-line

Celá čísla nejen on-line Pomůcka obsahuje 6 aktivit určených k procvičení celých čísel. Všechny aktivity jsou koncipovány tak, aby bylo možno je využí... celý popis
Dostupnost
V prodeji
3 700 Kč
3 058 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:178
Kód výrobce:SKO
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

Celá čísla nejen on-line

Pomůcka obsahuje 6 aktivit určených k procvičení celých čísel. Všechny aktivity jsou koncipovány tak, aby bylo možno je využít při on-line výuce (je uzpůsobena velikost kartiček, velikost písma na kartičkách, jejich barva tak, aby děti, které budou obrazovku sdílet doma na svých počítačích, vše krásně viděly. Snažila jsem se díky této pomůcce oživit žákům on-line výuku matematiky.)

V případě, že budou žáci ve škole, lze pomůcku využít následujícím způsobem: Třídu rozdělíme na 6 skupin (ideálně čtyřčlenných) Každá skupina dostane 1 aktivitu, splní ji a po cca 10 minutách se aktivity ve skupinách prostřídají. Pokud je dětí ve třídě více, lze využít sedmou aktivitu společenskou hru (ta je k pomůcce dodávána zdarma)

Dále je k pomůcce dodáváno zdarmaCD – celá čísla s hrami, pohádkou a procvičováním. Dané CD lze využít jak k online výuce, tak k výuce ve třídě. Vše je opatřeno řešením.

Na CD – Celá čísla nejen on-line jsou obsaženy návody jak k on-line výuce, tak k výuce ve škole k jednotlivým aktivitám a také jejich řešení.

Obsah balení:

 • 6 aktivit k procvičení celých čísel
 • CD –celá čísla nejen on-line  
 • zdarma CD  –celá čísla
 • zdarma  -společenská hra celá čísla

Seznam aktivit:

 • Pyramidy

  Úkolem je doplnit do pyramidy plastové kartičky s čísly.  U sčítacích pyramid se 2 sousední čísla sčítají. U odčítacích se odečítají.
 • Tvorba příkladů

  Úkolem je vytvořit pomocí plastových kartiček příklady na sčítání a odčítání celých čísel. Kombinuje se vždy žlutá kartička se světle modrou a mezi ně se vkládá kartička s + nebo -. Kontrola lze provést pomocí tabulek ke kontrole. Lze vytvořit 36 příkladů na sčítání a 36 příkladů na odčítání.
 • Samoprocvičovací karty

  Na každé kartičce jsou 4 příklady (jeden na sčítání, druhý na odčítání, třetí na násobení a čtvrtý na dělení celých čísel). Z jedné strany jsou zadání, z druhé strany jsou výsledky. Celkem je 8 kartiček.
 • Přiřazování karet se zadáním a výsledkem

  Úkolem je složit trojice (2 plastové kartičky se zadáním a jedna kartička s výsledkem).
 • Skládání příkladů

  Úkolem je doplnit pomocí plastových kartiček příklady, tak aby vše jednoznačně vycházelo. Příklady sdílí učitel s dětmi postupně, výsledky mají celou dobu k dispozici.
 • Domino

  Úkolem je k zadání přiřadit výsledek. Dominové karty jsou zhotoveny z plastu. (jedna sada domin je na sčítání +odčítání, druhá sada domin je na násobení celých čísel)

Dárek zdarma. Společenská hra – celá čísla (hodí se pouze k aktivitám ve třídě)

Dárek zdarma – CD – celá čísla – lze z něj libovolně tisknout. Aktivity z CD lze využít ve výuce ve škole i při distanční výuce. Na CD jsou listy s procvičováním, hry a 1 pohádka

Mám zájem o zasílání novinek
Newsletter bude odeslán na Vámi vložený kontaktní email.
CZIN.eu
  TOPlist

 

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz