Novinky
17.04.2017
VÝUKOVÉ KRABIČKY DO MATEMATIKY
Novinka v nabídce! V těchto krabičkách naleznete vše, co můžete využít při procvičování vybraných témat (celá čísla, desetinná čísla, zlomky, procenta... číst celé
17.04.2017
VÝUKOVÉ KRABIČKY DO CHEMIE
Novinka v nabídce! V těchto krabičkách naleznete vše, co můžete využít při procvičování vybraných témat (chemické prvky, názvosloví, uhlovodíky a deri... číst celé
17.11.2016
Magnetické periodické tabulky
Veškeré magnetické tabulky do chemie (včetně DUO verzí, koukněte kliknutím ZDE ) lze nyní graficky upravit podle Vás...Nechcete mít na nich obrázky, p... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Fandí nám

Partneři

NajduZboží.cz

 1. Úvod
 2. MATEMATIKA
 3. Distanční výuka
 4. Dělitelnost nejen on-line

Dělitelnost nejen on-line

Dělitelnost nejen on-line Pomůcka obsahuje 6 aktivit určených k procvičení dělitelnosti. Všechny aktivity jsou koncipovány tak, aby bylo možno je využ... celý popis
Dostupnost
V prodeji
3 700 Kč
3 058 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:770
Kód výrobce:SKO
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

Dělitelnost nejen on-line

Pomůcka obsahuje 6 aktivit určených k procvičení dělitelnosti. Všechny aktivity jsou koncipovány tak, aby bylo možno je využít při on-line výuce (je uzpůsobena velikost kartiček, velikost písma na kartičkách, jejich barva tak, aby děti, které budou obrazovku sdílet doma na svých počítačích, vše krásně viděly. Snažila jsem se díky této pomůcce oživit žákům on-line výuku matematiky.)

V případě, že budou žáci ve škole, lze pomůcku využít následujícím způsobem: Třídu rozdělíme na 6 skupin (ideálně čtyřčlenných) Každá skupina dostane 1 aktivitu, splní ji a po cca 10 minutách se aktivity ve skupinách prostřídají. Pokud je dětí ve třídě více, lze využít sedmou aktivitu společenskou hru (ta je k pomůcce dodávána zdarma)

Dále je k pomůcce dodáváno zdarmaCD – dělitelnost s hrami, pohádkou a procvičováním. Dané CD lze využít jak k online výuce, tak k výuce ve třídě. Vše je opatřeno řešením.

Na CD – dělitelnost nejen on-line jsou obsaženy návody jak k on-line výuce, tak k výuce ve škole k jednotlivým aktivitám a také jejich řešení.

Obsah balení:

 • 6 aktivit k procvičení dělitelnosti
 • CD – Dělitelnost nejen on-line  
 • zdarma CD  – dlitelnost
 • zdarma – společenská  hra největší společný dělitel

Seznam aktivit:

 • Vymalovávání obrázků

  Úkolem je „vybarvit“ pomocí jednoduchých tvarů obrázek. Žáci rozhodují o barvě na základě výsledku největšího společného dělitele dvou čísel v jednotlivých částech obrázku.
 • Nejmenší společný násobek

  Žáci skládají dvojice (zadání + výsledek) Hledají nejmenší společné násobky dvou čísel.

 • Skládej trojciferná čísla

  Sada obsahuje 20 plastových kartiček s čísly 0 až 9. Každé číslo je v sadě 2x. Úkolem dětí je vytvořit 6 trojcifených čísel tak, aby:

  číslo bylo dělitelné 2

číslo bylo dělitelné 3

číslo bylo dělitelné 4

číslo bylo dělitelné 5

číslo bylo dělitelné 6

číslo bylo dělitelné 9

 • Křížovky

  Do připravených křížovek se vkládají kartičky s čísly tak, aby platily podmínky v řádcích i sloupcích.

 • Hledej číslo

  Sada obsahuje 40 plastových kartiček s trojcifernými čísly a 20 zalaminovaných kartiček. Na zalaminovaných kartičkách je napsáno, jaké číslo mají děti hledat (např. Hledej číslo dělitelné 3Hledej číslo   dělitelné 4 a 3 zároveň ……) Žáci hledají dle zadání na zalaminovaných kartičkách příslušná čísla na plastových kartičkách.
 • Tvorba příkladů

  Úkolem je vytvořit pomocí plastových kartiček příklady na nejmenší společný násobek nebo největší společný dělitel dvou čísel. Kombinuje se vždy modrá kartička se žlutou nebo růžová kartička se žlutou. Kontrola lze provést pomocí tabulek ke kontrole. Lze vytvořit 36 příkladů na největšího společného dělitele a 36 příkladů na nejmenší společný násobek.

Dárek zdarma. Společenská hra – největší společný dělitel (hodí se pouze k aktivitám ve třídě)

Dárek zdarma – CD – dělitelnost – lze z něj libovolně tisknout. Aktivity z CD lze využít ve výuce ve škole i při distanční výuce. Na CD jsou listy s procvičováním, hry a 1 pohádka

Zboží zařazeno v kategoriích
Mám zájem o zasílání novinek
Newsletter bude odeslán na Vámi vložený kontaktní email.
CZIN.eu
  TOPlist

 

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz