Novinky
17.04.2017
VÝUKOVÉ KRABIČKY DO MATEMATIKY
Novinka v nabídce! V těchto krabičkách naleznete vše, co můžete využít při procvičování vybraných témat (celá čísla, desetinná čísla, zlomky, procenta... číst celé
17.04.2017
VÝUKOVÉ KRABIČKY DO CHEMIE
Novinka v nabídce! V těchto krabičkách naleznete vše, co můžete využít při procvičování vybraných témat (chemické prvky, názvosloví, uhlovodíky a deri... číst celé
17.11.2016
Magnetické periodické tabulky
Veškeré magnetické tabulky do chemie (včetně DUO verzí, koukněte kliknutím ZDE ) lze nyní graficky upravit podle Vás...Nechcete mít na nich obrázky, p... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Fandí nám

Partneři

NajduZboží.cz

 1. Úvod
 2. MATEMATIKA
 3. Distanční výuka
 4. Mnohočleny nejen on-line

Mnohočleny nejen on-line

Mnohočleny nejen on-line Pomůcka obsahuje 6 aktivit určených k procvičení mnohočlenů. Všechny aktivity jsou koncipovány tak, aby bylo možno je využít ... celý popis
Dostupnost
V prodeji
3 700 Kč
3 058 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:768
Kód výrobce:SKO
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

Mnohočleny nejen on-line

Pomůcka obsahuje 6 aktivit určených k procvičení mnohočlenů. Všechny aktivity jsou koncipovány tak, aby bylo možno je využít při on-line výuce (je uzpůsobena velikost kartiček, velikost písma na kartičkách, jejich barva tak, aby děti, které budou obrazovku sdílet doma na svých počítačích, vše krásně viděly. Snažila jsem se díky této pomůcce oživit žákům on-line výuku matematiky.)

V případě, že budou žáci ve škole, lze pomůcku využít následujícím způsobem: Třídu rozdělíme na 6 skupin (ideálně čtyřčlenných) Každá skupina dostane 1 aktivitu, splní ji a po cca 10 minutách se aktivity ve skupinách prostřídají. Pokud je dětí ve třídě více, lze využít sedmou aktivitu společenskou hru (ta je k pomůcce dodávána zdarma)

Dále je k pomůcce dodáváno zdarmaCD – mnohočleny s procvičováním. Dané CD lze využít jak k online výuce, tak k výuce ve třídě. Vše je opatřeno řešením.

Na CD – Mnohočleny nejen on-line  jsou obsaženy návody jak k on-line výuce, tak k výuce ve škole k jednotlivým aktivitám a také jejich řešení.


Obsah balení:

 • 6 aktivit k procvičení mnohočlenů
 • CD –Mnohočleny nejen on-line  
 • zdarma CD  – mnohočleny
 • zdarma  -společenská hra mnohočleny


Seznam aktivit:

 • Vytýkání

  Úkolem je vytvořit pomocí plastových kartiček mnohočleny. Kombinuje se vždy žlutá kartička s fialovou. Děti mají za úkol vytýkat. Kontrola lze provést pomocí tabulky ke kontrole. Lze vytvořit 36 příkladů.
 • Umocňování s tajenkou

  Žáci vyberou ze 3 možností tu správnou a do políčka přiloží plastové písmenko, které je u správné možnosti zapsáno. Když písmenka přehází, dostanou tajenku.

 • Sčítání a odčítání s tajenkou

  Úkolem je nejprve sečíst případně odečíst mnohočleny. Pomocí plastových kartiček se přiloží výsledek. Výsledkům se přiřadí písmenka a jejich přeházením dostaneme tajenku. „Výsledků“ je 20, takže si učitel může vytvořit celou řadu vlastních příkladů na sčítání a odčítání mnohočlenů a děti mohou tyto výsledky na plastových kartičkách, dosazovat. A tím si učivo procvičovat.

 • Zakrývačka

  V tabulce jsou zadány různé výsledky. Náhodně se překryjí kartičkami se zadáním. Jeden příklad se umístí bokem, tím zůstane jeden výsledek odkryt. Úkolem je přiřadit na tento výsledek správné zadání. Pokud se podaří, dá se na příklad dřevěný žetonek (kvůli přehlednosti), odkryje se další výsledek… Cílem je přiřadit na všechna zadání správné výsledky.
 • Umocňování podle vzorců

  V tabulce jsou napsány výsledky, na plastových kartičkách zadání příkladu s písmenkem do tajenky. Vezme se mnohočlen, umocní se a přiloží na správný výsledek. Stejným způsobem se postupuje dále, až budou všechny výsledky překryty zadáním a budeme moci přečíst tajenku.
 • Násobení mnohočlenů

Úkolem je vytvořit pomocí plastových kartiček příklady na násobení mnohočlenů. Kombinuje se vždy fosforově zelená kartička se světle zelenou. Děti příklad počítají. Kontrola lze provést pomocí tabulky ke kontrole. Lze vytvořit 36 příkladů

 

Dárek zdarma. Společenská hra – násobení mnohočlenů (hodí se pouze k aktivitám ve třídě)

Dárek zdarma – CD – mnohočleny – lze z něj libovolně tisknout. Aktivity z CD lze využít ve výuce ve škole i při distanční výuce. Na CD jsou listy s procvičováním.

Zboží zařazeno v kategoriích
Mám zájem o zasílání novinek
Newsletter bude odeslán na Vámi vložený kontaktní email.
CZIN.eu
  TOPlist

 

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz