Novinky
17.04.2017
VÝUKOVÉ KRABIČKY DO MATEMATIKY
Novinka v nabídce! V těchto krabičkách naleznete vše, co můžete využít při procvičování vybraných témat (celá čísla, desetinná čísla, zlomky, procenta... číst celé
17.04.2017
VÝUKOVÉ KRABIČKY DO CHEMIE
Novinka v nabídce! V těchto krabičkách naleznete vše, co můžete využít při procvičování vybraných témat (chemické prvky, názvosloví, uhlovodíky a deri... číst celé
17.11.2016
Magnetické periodické tabulky
Veškeré magnetické tabulky do chemie (včetně DUO verzí, koukněte kliknutím ZDE ) lze nyní graficky upravit podle Vás...Nechcete mít na nich obrázky, p... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Fandí nám

Partneři

NajduZboží.cz

 1. Úvod
 2. MATEMATIKA
 3. Distanční výuka
 4. Převody jednotek nejen on-line

Převody jednotek nejen on-line

Převody jednotek nejen on-line Pomůcka obsahuje 6 aktivit určených k procvičení převodů jednotek délky. Všechny aktivity jsou koncipovány tak, aby byl... celý popis
Dostupnost
V prodeji
3 700 Kč
3 058 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:769
Kód výrobce:SKO
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

Převody jednotek nejen on-line

Pomůcka obsahuje 6 aktivit určených k procvičení převodů jednotek délky. Všechny aktivity jsou koncipovány tak, aby bylo možno je využít při on-line výuce (je uzpůsobena velikost kartiček, velikost písma na kartičkách, jejich barva tak, aby děti, které budou obrazovku sdílet doma na svých počítačích, vše krásně viděly. Snažila jsem se díky této pomůcce oživit žákům on-line výuku matematiky.)

V případě, že budou žáci ve škole, lze pomůcku využít následujícím způsobem: Třídu rozdělíme na 6 skupin (ideálně čtyřčlenných) Každá skupina dostane 1 aktivitu, splní ji a po cca 10 minutách se aktivity ve skupinách prostřídají. Pokud je dětí ve třídě více, lze využít sedmou aktivitu samoprocvičovací kartičky (ta je k pomůcce dodávána zdarma)

Dále je k pomůcce dodáváno zdarmaCD – převody jednotek délky s procvičováním. Dané CD lze využít jak k online výuce, tak k výuce ve třídě. Vše je opatřeno řešením.

Na CD – Převody jednotek délky nejen on-line jsou obsaženy návody jak k on-line výuce, tak k výuce ve škole k jednotlivým aktivitám a také jejich řešení.


Obsah balení:

 • 6 aktivit k procvičení převodů jednotek délky
 • CD –Převody jednotek nejen on-line  
 • zdarma CD  – převody jednotek délky
 • zdarma  - společenská hra - samoprocvičovací kartičky


Seznam aktivit:

 • Převody jednotek -přiřazování

  Úkolem je převést na jednotku uvedenou v zadání. Výsledek je zapsán na plastové kartičce, která se přikládá do připraveného políčka.

 • Převody jednotek s tajenkou

  Žáci vyberou u převodu ze 3 možností tu správnou a do políčka přiloží plastové písmenko, které je u správné možnosti zapsáno. Když písmenka přehází, dostanou tajenku.

 • Doplňování jednotek

  Úkolem je doplnit správnou jednotku. Jednotky jsou uvedeny na plastových kartičkách. Přikládají se do připraveného políčka.
 • Vymalovávání

  Úkolem je „vybarvit“ pomocí jednoduchých tvarů obrázek. Žáci rozhodují o barvě na základě výsledku při převodu v jednotlivých částech obrázku.
 • Převody jednotek – barevné kartičky

  Na dvaceti různobarevných kartičkách je vždy napsána číselná hodnota s jednotkou a =. Na dalších dvaceti kartičkách je pouze číselná hodnota s jednotkou. Úkolem je vždy najít takovou dvojici, aby „seděl“ převod. Nejlepší je karty hned na začátku rozdělit podle barev.

 • Tvorba převodů

  Úkolem je vytvořit pomocí plastových kartiček příklady na převody jednotek. Kombinuje se vždy růžová kartička se světle zelenou. Děti příklad převádějí dle zadání. Kontrola lze provést pomocí tabulky ke kontrole.

 

Dárek zdarma. Společenská hra – samoprocvičovací kartičky

Dárek zdarma – CD – převody jednotek – lze z něj libovolně tisknout. Aktivity z CD lze využít ve výuce ve škole i při distanční výuce. Na CD jsou listy s procvičováním.

 

Mám zájem o zasílání novinek
Newsletter bude odeslán na Vámi vložený kontaktní email.
CZIN.eu
  TOPlist

 

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz