Novinky
17.04.2017
VÝUKOVÉ KRABIČKY DO MATEMATIKY
Novinka v nabídce! V těchto krabičkách naleznete vše, co můžete využít při procvičování vybraných témat (celá čísla, desetinná čísla, zlomky, procenta... číst celé
17.04.2017
VÝUKOVÉ KRABIČKY DO CHEMIE
Novinka v nabídce! V těchto krabičkách naleznete vše, co můžete využít při procvičování vybraných témat (chemické prvky, názvosloví, uhlovodíky a deri... číst celé
17.11.2016
Magnetické periodické tabulky
Veškeré magnetické tabulky do chemie (včetně DUO verzí, koukněte kliknutím ZDE ) lze nyní graficky upravit podle Vás...Nechcete mít na nich obrázky, p... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Fandí nám

Partneři

NajduZboží.cz

 1. Úvod
 2. ČESKÝ JAZYK
 3. Procvičuj s...
 4. Procvičuj s Luckou Český jazyk 1. stupeň

Procvičuj s Luckou Český jazyk 1. stupeň

Procvičuj s Luckou Český jazyk 1. stupeň Sada obsahuje 140 plastových kartiček s různými slovy. Každých 20 kartiček má jinou barvu. Dále je součástí p... celý popis
Dostupnost
V prodeji
1 600 Kč
1 322 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:737
Kód výrobce:SKO
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

Procvičuj s Luckou Český jazyk 1. stupeň

Sada obsahuje 140 plastových kartiček s různými slovy. Každých 20 kartiček má jinou barvu. Dále je součástí pomůcky CD s listy k vytištění.

Využití:

 • Určování slovních druhů:

  Z CD učitel vytiskne tabulku s názvy slovních druhů (může ji zalaminovat, ale nemusí)Poté řekne dětem, ať si vezmou např. všechny modré kartičky se slovy a naskládají je do tabulky k příslušným slovním druhům. Jakmile mají všechny skupiny hotovo, provede se kontrola.

 • Určování vzorů podstatných jmen:

  Z CD učitel vytiskne tabulku s názvy vzorů podstatných jmen (může ji zalaminovat, ale nemusí) Poté řekne dětem, ať si vyberou všechny kartičky s podstatnými jmény a naskládají je k příslušným vzorům. Jakmile mají všechny skupiny hotovo, provede se kontrola.

 • Určování vzorů přídavných jmen:

  Z CD učitel vytiskne tabulku s názvy vzorů přídavných jmen (může ji zalaminovat, ale nemusí) Poté řekne dětem, ať si vyberou všechny kartičky s přídavnými jmény a naskládají je k příslušným vzorům. Jakmile mají všechny skupiny hotovo, provede se kontrola.

 • Určování druhů u zájmen:

  Z CD učitel vytiskne tabulku s názvy druhů zájmen (může ji zalaminovat, ale nemusí) Poté řekne dětem, ať si vyberou všechny kartičky se zájmeny a naskládají je k příslušným druhům. Jakmile mají všechny skupiny hotovo, provede se kontrola.

 • Určování druhů u číslovek:

  Z CD učitel vytiskne tabulku s názvy druhů číslovek (může ji zalaminovat, ale nemusí) Poté řekne dětem, ať si vyberou všechny kartičky s číslovkami a naskládají je k příslušným druhům. Jakmile mají všechny skupiny hotovo, provede se kontrola.

 • Určování časů u sloves:

  Z CD učitel vytiskne tabulku s názvy časů u sloves (může ji zalaminovat, ale nemusí) Poté řekne dětem, ať si vyberou všechny kartičky se slovesy a naskládají je k příslušným časům. Jakmile mají všechny skupiny hotovo, provede se kontrola.

 • Tvorba jednoduchých vět:

  Ze slov lze tvořit jednoduché věty. Děti určují podmět, přísudek, případně přívlastek.

Sada je vhodná pro 1 pracovní skupinu, která má maximálně 4 děti. Podle toho, kolik máte dětí ve třídě, je vhodné zakoupit příslušný počet sad.

Mám zájem o zasílání novinek
Newsletter bude odeslán na Vámi vložený kontaktní email.
CZIN.eu
  TOPlist

 

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz