Novinky
17.04.2017
VÝUKOVÉ KRABIČKY DO MATEMATIKY
Novinka v nabídce! V těchto krabičkách naleznete vše, co můžete využít při procvičování vybraných témat (celá čísla, desetinná čísla, zlomky, procenta... číst celé
17.04.2017
VÝUKOVÉ KRABIČKY DO CHEMIE
Novinka v nabídce! V těchto krabičkách naleznete vše, co můžete využít při procvičování vybraných témat (chemické prvky, názvosloví, uhlovodíky a deri... číst celé
17.11.2016
Magnetické periodické tabulky
Veškeré magnetické tabulky do chemie (včetně DUO verzí, koukněte kliknutím ZDE ) lze nyní graficky upravit podle Vás...Nechcete mít na nich obrázky, p... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Fandí nám

Partneři

NajduZboží.cz

  1. Úvod
  2. MATEMATIKA
  3. Procvičuj s...
  4. Procvičuj s Luckou - slovní úlohy se zlomky

Procvičuj s Luckou - slovní úlohy se zlomky

Procvičuj s Luckou - slovní úlohy se zlomky pro 1.stupeň V krabičce jsou umístěny 4 učební pomůcky určeny k procvičován slovních úloh se zlomky (pro 1... celý popis
Dostupnost
V prodeji
1 800 Kč
1 488 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:703
Kód výrobce:SKO
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

Procvičuj s Luckou - slovní úlohy se zlomky pro 1.stupeň

V krabičce jsou umístěny 4 učební pomůcky určeny k procvičován slovních úloh se zlomky (pro 1.stupeň ZŠ). U každé pomůcky je stručný návod + kartičky ke kontrole nebo zalaminovaný list ke kontrole.

1 - Kostky

Žáci hodí kostkami. Přečtou si slovní úlohu, která jim padne na kostkách a vypočítají ji. Kontrolu výpočtu provedou pomocí samokontrolovací tabulky.

Složení: 2 dřevěné kostky, tabulka ke kontrole


2 - Spojovatelné kostičky

Žáci musí nejprve vypočítat dle zadání, kolik kterých kostiček potřebují na stavbu útvaru. Až mají vypočítáno tak útvar, který je na obrázku postaví.

Složení: zalaminované listy s útvary, spojovatelné barevné kostičky 50 kusů, zalaminované kartičky ke kontrole


3 - Slovní úlohy s figurkami

Žáci vyřeší postupně úlohy a podle toho, co jim vyjde, odpočítají příslušné množství figurek.

Složení: figurky, zalaminovaný list se zadáním úloh, zalaminované kartičky ke kontrole

 

4 - Slevy a zdražování v hračkárně

Každý sám za sebe si bere plastové kartičky s hračkami a počítá slevu, případně zdražení a odtud pak novou cenu hračky. Cílem je  vypočítat nové ceny u co nejvíce hraček. Jakmile už uprostřed není žádná kartička s hračkou, provede se kontrola pomocí zalaminovaných kartiček. Každý, kdo vypočítal správně novou cenu hračky, může si tuto kartičku s hračkou ponechat, má-li cenu špatně vypočítánu, vrací kartičku doprostřed. Vítězí ten, kdo má nejvíce správně vypočítaných nových cen u hraček.

Složení: 20 plastových kartiček s hračkou, 20 zalaminovaných kartiček s výsledkem z jedné strany a obrázkem hračky ze strany druhé.

Možnosti využití pomůcky:

  • Každá čtyřčlenná skupina dostane krabičku a dle instrukcí vyučujícího procvičují. Dle počtu čtveřic ve třídě je pak nutno pořídit daný počet krabiček.
  • Lze zakoupit pro třídu 2 krabičky (tím získáme 8 učebních pomůcek). Každá čtveřice dostane 1 učební pomůcku, po cca 10 minutách, čtveřicím učební pomůcku vyměníme za jinou atd….
  • Pokud máte to štěstí a třídu máte rozdělenu na polovinu (tj. ve skupině je max. 16 dětí), stačí Vám pořídit si 1 krabičku. Každá čtveřice dostane 1 učební pomůcku, po cca 10 minutách, čtveřicím učební pomůcku vyměníme za jinou atd….
Zboží zařazeno v kategoriích
Mám zájem o zasílání novinek
Newsletter bude odeslán na Vámi vložený kontaktní email.
CZIN.eu
  TOPlist

 

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz