Novinky
17.04.2017
VÝUKOVÉ KRABIČKY DO MATEMATIKY
Novinka v nabídce! V těchto krabičkách naleznete vše, co můžete využít při procvičování vybraných témat (celá čísla, desetinná čísla, zlomky, procenta... číst celé
17.04.2017
VÝUKOVÉ KRABIČKY DO CHEMIE
Novinka v nabídce! V těchto krabičkách naleznete vše, co můžete využít při procvičování vybraných témat (chemické prvky, názvosloví, uhlovodíky a deri... číst celé
17.11.2016
Magnetické periodické tabulky
Veškeré magnetické tabulky do chemie (včetně DUO verzí, koukněte kliknutím ZDE ) lze nyní graficky upravit podle Vás...Nechcete mít na nich obrázky, p... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Fandí nám

Partneři

NajduZboží.cz

  1. Úvod
  2. MATEMATIKA
  3. Procvičuj s...
  4. Procvičuj s Luckou - rovnice

Procvičuj s Luckou - rovnice

Procvičuj s Luckou - rovnice V krabičce jsou umístěny 4 učební pomůcky určeny k procvičování jednoduchých lineárních rovnic. U každé pomůcky je struč... celý popis
Dostupnost
V prodeji
1 800 Kč
1 488 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:810
Kód výrobce:SKO
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

Procvičuj s Luckou - rovnice

V krabičce jsou umístěny 4 učební pomůcky určeny k procvičování jednoduchých lineárních rovnic. U každé pomůcky je stručný návod + kartičky ke kontrole nebo zalaminovaný list ke kontrole.

1 - Kostky

Žáci hodí kostkami. Rovnici, která jim padne na kostkách, vypočítají. Kontrolu výpočtu provedou pomocí samokontrolovací  tabulky.

2 – Lineární rovnice – kartičky

Úkolem je pomocí plastových kartiček zapsat zadání rovnice a rovnici vyřešit. Zkoušku žáci píší do sešitu. Součástí je také zalaminovaný list se zadáním rovnic a zalaminované kartičky s řešením.

3 – Spojovatelné kostičky k řešení rovnic

Žáci řeší pomocí spojovatelných kostiček rovnice. Jedna barva představuje x, druhá čísla. Je to názorný způsob řešení rovnic hlavně pro slabší žáčky, jde takto vyřešit pouze nějaké rovnice (nelze si tedy vymyslet libovolné vlastní) Součástí je zalaminovaný list se zadáním a kartičky s řešením.

4 - Had

Žáci ve skupině spolupracují, řeší rovnice. Výsledek dané rovnice vloží do připraveného políčka a na závěr, když jsou všechny rovnice vyřešeny, žáci výsledky sečtou, či odečtou dle zadaného schématu a „dopracují“ se ke konečnému výsledku Hada.

Možnosti využití pomůcky:

  • Každá čtyřčlenná skupina dostane krabičku a dle instrukcí vyučujícího procvičují. Dle počtu čtveřic ve třídě je pak nutno pořídit daný počet krabiček.
  • Lze zakoupit pro třídu 2 krabičky (tím získáme 8 učebních pomůcek). Každá čtveřice dostane 1 učební pomůcku, po cca 10 minutách, čtveřicím učební pomůcku vyměníme za jinou atd….
  • Pokud máte to štěstí a třídu máte rozdělenu na polovinu (tj. ve skupině je max. 16 dětí), stačí Vám pořídit si 1 krabičku. Každá čtveřice dostane 1 učební pomůcku, po cca 10 minutách, čtveřicím učební pomůcku vyměníme za jinou atd….
Zboží zařazeno v kategoriích
Mám zájem o zasílání novinek
Newsletter bude odeslán na Vámi vložený kontaktní email.
CZIN.eu
  TOPlist

 

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz